Farklı ülkelerden 22 iş ortağının katılımıyla düzenlenecek Dahua Technology Partner Day’de dijitalleşmenin ve güvenlik kavramı çerçevesinde bilgiyi toplama ve işlemenin geleceği konuşulacak

30.09.2021 – Dünyanın önde gelen video merkezli IoT çözümleri sağlayıcılarından Dahua Technology, bu yıl ikinci kez çevrimiçi olarak düzenleyeceği Dahua Technology Partner Day 2021 etkinliğine hazırlanıyor. Şirket 13-14 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek etkinlikle dünyanın farklı bölgelerindeki iş ortaklarıyla birlikte bir kazan – kazan ekosistemi oluşturmayı hedefliyor.

Dijital Geleceği İnşa Etmek

Bu yılki sloganı “Building a Digital Future” olan etkinlikte farklı ülkelerden 22 şirketin yöneticileri birlikte çalışma olanaklarını masaya yatıracak, sektördeki yeni eğilimleri paylaşacak ve dijitalleşmenin geleceğini konuşacaklar.

Dahua Technology Yurtdışı Pazarlama Direktörü Jiaqi Gao, etkinlikle ilgili düşüncelerini şöyle ifade etti, “Partner Day etkinliğimizi ikinci kez çevrimiçi düzenleyecek olmaktan dolayı heyecanlıyız. Geçen yılda teknoloji hızlı biçimde ilerledi. Bugün güvenlik şirketlerinin pazar entegrasyonunu, farklı sektörlerin dijitalleşme ihtiyaçları ve karşılaştıkları çeşidi artan zorluklar belirliyor. İş ortaklarımızla birlikte dijital bir geleceği nasıl yaratabileceğimizi göstermesi açısından güzel bir fırsat. Bu işbirliği aynı zamanda, bize müşterilerimiz için doğru çözümleri birlikte bulma şansı da sunacak.”

Yeni Teknolojiler Vitrine Çıkıyor

2 günlük etkinlik boyunca Dahua ve Vanderbilt, AxxonSoft, Immix ile Optex gibi iş ortakları akıllı çözümlerinin güvenlik ve IoT alanlarında ne tür faydalar sağladığını gösterecekler. Etkinlikte yapay zekâ, bulut çözümler ve alarm izleme konuları ana odak olurken perakende, akıllı binalar ve tesisler, kritik altyapılar ve ulaşım konuları da ele alınacak.

Bu yılki etkinlikte Dahua ürünlerinin ve bunların üçüncü parti çözümleriyle uyumunun gösterileceği bir bölüm de olacak. Dahua’nun bölgesel uzmanları, aralarında Siber Güvenlik ve Mahremiyet Koruması, Full-Color 2.0 ve TiOC 2.0 ile WizMind çözümlerinin de olduğu 6 farklı başlıkta bilgi paylaşacaklar. Katılımın ücretsiz olduğu etkinliğe kayıt yaptırabilirsiniz.

“Daha güvenli bir toplum ve daha akıllı bir yaşam” oluşturmayı kendine amaç edinen Dahua Technology, dünyanın her yerindeki iş ortaklarına ve müşterilerine en iyi şekilde hizmet etmek için yenilik ve kalite ve hizmet konularına odaklanmaya devam edecek.

Önceki makaleOkula Giden Çocukların Bağışıklık Sistemi Vitamin ve Minerallerle Desteklenmeli
Sonraki makaleAlternatif güç sistemlerine 300 milyar euro yatırım öngörülüyor

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here