Genel hizmet alanları içerisinde beklenilen performansı var eden Hostingall, ülkede ve yurtdışında hizmette bulunan, şubelerini açan ilk sunucu barındırma firması olarak bilinmektedir. Avrupa’da ilk şubesini İngiltere Londra’da açan Hostingall Avrupa’da hizmet veren ilk Türk firması olarak adını yazdırmıştır. Bu aşamada da sunucu barındırma işlemleri içerisinde kalitesinin seviyesi de çok net bir biçimde görülmektedir. Genel olarak bilişim ve gelişim hizmetleri bünyesinde bireysel, kurumsal ve kamu kuruluşlarına hizmet sunan Hostingall¸ 2004 yılında kurulduğundan bu yana da kendi farkını belli etmektedir. Bulundurduğu yüksek performanslı sunucuların yanı sıra, sunucularının diğer özellikleri ve hizmet seviyesindeki kalite ile de öne çıkmaktadır.

Her daim gelişime odaklı olan, altyapısındaki ilerlemeleri doğru şekilde sürdürmesine ek teknolojinin olanaklarını kullanan Hostingall alanında lider konumunda olan firmalardan biridir. Bu aşamada her daim en güncel bilgileri de en hızlı çözüm seçenekleri ile sunmaktadır. Tüm bu durumlar göz önüne alındığında da Hostingall, sunucu paketleri için müşterilere gerekli uygunluğa da sahip olmaktadır.

Hostingall Sorunsuz Servis Hizmetlerinde Ön Planda!

Gelişimlerini yurt içerisinde gösterdiği gibi yurtdışında da müşterilerinin memnuniyetlerini var eden Hostingall, sizleri limitsiz paketlerle karşılamaktadır. Paketlerin limitsizliğinin yanında servis hizmetlerinde herhangi bir sorunun olmaması, gerekli sertifikaların bulunması büyük ayrıcalıklardan biri olarak bilinmektedir. Hostingall sunucular için en uygun fiyatları da var ederken Hostingall, hem transfer aşamasında en kolay adımlarla karşılaşmanızı sağlamakta hem de satış sonrası desteklerinde de gösterilen özveriyi ön plana çıkarmaktadır.

https://www.instagram.com/hostingall/

https://www.facebook.com/hostingall

https://tr.linkedin.com/in/hostingall

https://twitter.com/hostingall

Önceki makaleCemil Kan ile ‘’Üç yanlış, tek doğru’’ şarkısı müzik listelerine damgasını vuruyor
Sonraki makaleCEMİL KAN’dan ÜÇ YANLIŞ  TEK DOĞRU! Şimdi Tüm Dijital Platformlarda

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here