Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu: “Liglerin ertelenmesi, maçların seyircisiz oynanması gibi bir durum gündemimizde yok. Planlandığı gibi devam edecek.” dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu açıklama yaptı. Kasapoğlu’nun açıklamaları şöyle:

“Merkezlerimizi kullanan gençlerimiz ve vatandaşlarımız için dezenfekte çalışmaları yapılıyor. Gençlik kamplarımız yoğun şekilde temizleniyor.

“Spor tesislerimizde de temizlik devam ediyor. Spor müsabakalarıyla ilgili federasyonla ilgili çalışmamız neticesinde de Mart ve Nisan aylarında pek çoğunu ertelemiş durumdayız. 80’den fazla müsabaka ertelendi. Bunların listesini biraz sonra paylaşacağız.”

“Liglerin ertelenmesi, maçların seyircisiz oynanması gibi sorular geliyor. Şu an gündemimizde var olan bir durum değil. Maçlar planlandığı gibi devam edecek.”

Rakamlarla Koronavirüs! En merak edilen sorular…
İlk olarak Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan corona virüs dünyayı etkisi altına almış durumda. Türkiye’de de kendini gösteren virüs nedeniyle 4 binden fazla kişi hayatını kaybetti. Peki corona virüsün en çok tehdit ettiği yaş grubu hangisi? Corona virüs belli ırkları mı hedef alıyor? İşte rakamlara corona virüs…

GALERİYE GİT

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

Önceki makaleSon Dakika: Koronavirüs Türkiye’ye de sıçradı! Dünyadan peş peşe kötü haberler
Sonraki makaleTürkiye’de ilk kez görüldü: Koronavirüs nedir, koronavirüsün belirtileri nelerdir?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here