Kariyeri boyunca büyük çaplı şirketlerin dönüşüm projelerinde çeşitli başarılara imza atan Ecehan Berk Pehlivanoğlu, Strateji ve Transformasyon Direktörü olarak Hürriyet Emlak ailesine katıldı.

1987 yılında Kırklareli’nde dünyaya gelen Ecehan Berk Pehlivanoğlu, lise öğrenimini 2007 yılında Galatasaray Lisesi’nde tamamladı. Mühendisliğe duyduğu ilgi ile birlikte Orta Doğu Teknik Üniversitesi’ne girerek Elektrik- Elektronik Mühendisliği bölümünü bitiren Pehlivanoğlu, iş hayatına 2009 yılında başladı. TÜBİTAK ve Aselsan ve Vodafone Türkiye’de teknik alanlarda staj deneyimi edinen Pehlivanoğlu, 2011 yılında Koç Üniversitesi’nde araştırma ve eğitim görevlisi olarak görev aldı. Eş zamanlı olarak Gelecek Nesil Kablosuz Haberleşme Laboratuvarı’na katılan Pehlivanoğlu, burada bilişsel radyo ağları ve nesnelerin interneti konulu doktora araştırma çalışmalarını da başarıyla tamamladı.

2013 yılında uluslararası platformda hizmet veren A.T Kearney’de yönetim danışmanlığı sektöründe kariyerine başlayan Pehlivanoğlu, 4 yıl boyunca çeşitli pozisyonlarda görev aldıktan sonra 2018 yılında Boston Consulting Group’ta kıdemli proje lideri olarak çalıştı. Ecehan Berk Pehlivanoğlu, Hürriyet Emlak’ın dijital dönüşümüne güç katacak, müşterilerine daha fazla kazandıracak projeler geliştirmek üzere Strateji ve Transformasyon Direktörü olarak yeni görevine başladı.

Kariyeri boyunca Türkiye, Doğu Avrupa ve Orta Doğu’da, tüketici ürünleri, perakende, otomotiv ve kamu sektörlerinden müşterilere danışmanlık yapan Pehlivanoğlu; strateji, dijitalleşme, satış ve pazarlama, organizasyonel yapılanma, yenilikçilik ve dijital gibi fonksiyonel alanlarda uzun soluklu dönüşüm projelerinde çalışma imkanı bulmuştur.

Önceki makaleDEDEMAN’DA DATA KONTROL VE ANALİZ MÜDÜRÜ ÇAĞAKAN YİĞİT KÜÇÜK OLDU
Sonraki makaleOfiste Her Şey, Bir Showroom’dan Çok Daha Fazlası…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here