Bu maskelerden 1 milyonu piyasada satışa sunulacak. Geriye kalan 250.000 maske ve koruyucu gözlükse diş klinikleri ve laboratuvarlarına dağıtılacak. GEFCO, saatlik güncellemeler, yönetmelikler hakkında güncel bilgiler ve hızlandırılmış mali ve gümrük prosedürleri gerektiren bu özel, acil sevkiyatları organize edebilen tek tedarikçi oldu.

GEFCO Romanya Hava ve Deniz Şube Müdürü Radu Adăscăliței konuyla ilgili, “Bu kritik dönemde müşterilerimiz için benzersiz bir çözüm geliştirmeyi ve uygulamayı başaran ekibimizle gurur duyuyorum. Doğru taşıma kapasitesini belirlemenin yanı sıra, teknik bilgimiz ve uluslararası sayesinde GEFCO Frankfurt merkezimiz aracılığıyla gümrük ve vergi hizmetleri de sunduk. Böylece bu hayati kargonun teslimatını önemli ölçüde hızlandırmış olduk” dedi.

Tüm Avrupa’da kritik taşımacılık

Covid-19 krizi süresince kritik tıbbi ve koruyucu ekipmanlara gelen talep arttı. GEFCO müşterilerinin, gelen yüksek taleplerle başa çıkmalarına yardımcı olmak için dünya çapında acil teslimatlar yapıyor. Örneğin, şirket Fransa’dan çeşitli Avrupa ülkelerine haftada yaklaşık 1.000 medikal yatak taşıyor.

Ayrıca GEFCO, başta otomobil üreticileri olmak üzere her sektörden müşteriyi desteklemeye devam ediyor. Covid-19 krizinin başlangıcından bu yana şirket, otomotiv sektörünün yeniden üretime başlamaya hazırlanması için çok sayıda kritik sevkiyat gerçekleştirdi. Şirket, bu zorlu zamanlarda müşterilerin tedarik zinciri çözümleri bulmasına yardımcı olarak “Partners unlimited” (İş ortakları sınırsız) sözünü tutmaya kararlı.

Önceki makaleWATCHGUARD, PANDA ANTİVİRÜS’Ü SATIN ALDI
Sonraki makaleTaiwan Excellence, İnsan Müdahalesini Azaltan ve Güvenli Üretimi Arttıran Tayvan Akıllı Makine Çözümlerini Tanıttı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here