Ana sayfa Spor Fernando Musleranın menajeri İstanbula davet edildi

Fernando Musleranın menajeri İstanbula davet edildi

11
0
Fernando Musleranın menajeri İstanbula davet edildi
Fernando Musleranın menajeri İstanbula davet edildi

Paylaş

Fernando Muslera, uzun süren sakatlığının ardından beklenenden bile iyi şekilde takıma dönmüştü. Döndüğünden beri üst üste yaptığı çok kritik kurtarışlarla Galatasaray’ın 7’de 7 galibiyetinde önemli rol oynayan Muslera, yeni sözleşmeye imza atacak.

Paylaş

Galatasaray’ın yeni sözleşme imzalamak için menajerini İstanbul’a davet ettiği Muslera da Galatasaray’da kalmak istiyor. Sarı kırmızılılar böylece iç transferde ilk görüşmesini Muslera ile gerçekleştirecek.

Paylaş

Oynadığı son 7 karşılaşmada sadece üç gol yiyen, kaleyi bulan 30 şutun 27’sini kurtararak yüzde 90’lık bir başarı yakalayan Muslera, 7 ay süren sakatlığının ardından muhteşem bir dönüş yapmıştı. 

Paylaş

Yeni kontrat için düğmeye basan sarı-kırmızılılar başarılı eldivenin menajeri Daniel Fonseca’yı İstanbul’a davet etti. Sezon bitmeden sözleşmeyi yenilemeyi amaçlayan Galatasaray Yönetimi’nin bir yılı opsiyonlu olmak üzere üç yıllık bir teklifte bulunacağı öğrenildi.

Paylaş

Muslera’nın, yeni sözleşme ile beraber yıllık ücretinin, 3 milyon 575 bin eurodan 2.5 milyon euroya çekilmesinin planlandığı belirtildi. 

Galatasaray’daki 10. senesinde olan Muslera’nın eşi ve çocukları da İstanbul’da olmaktan oldukça mutlu ve her fırsatta bunu dile getiriyorlar.

Skorer

fernando muslera

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here