Ana sayfa Güncel DYSON’DAN BABALAR GÜNÜ’NE EN KARİZMATİK HEDİYE

DYSON’DAN BABALAR GÜNÜ’NE EN KARİZMATİK HEDİYE

162
0

DYSON’DAN BABALAR GÜNÜ’NE EN KARİZMATİK HEDİYEBabalar Günü yaklaşıyor. Dyson, bu özel günde teknoloji ve sağlığı bir araya getirdiği Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesiyle babalarına en karizmatik hediyeyi vermek isteyenlere alternatif sunuyor. Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi Siyah/Nikel rengiyle babaların en havalı yardımcısı oluyor.

Dyson Supersonic saç kurutma makinesi

Dyson mühendisleri; 150 derecenin üzerindeki aşırı ısının saçın yapısında geri dönüşü olmayan değişiklikler yarattığını, saçın güçsüzleşerek kırıldığını, sağlıksız ve mat görünmesine neden olduğunu keşfetti. Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi akıllı ısı kontrolü sayesinde saçı ve saç derisini bu yüksek ısı hasarından koruyor.

V9 motorunu ve patentli Air Amplifier™ teknolojisini kullanarak güçlü ve kontrollü hava akımı yaratıyor. Aşırı ısıya ihtiyaç duymadan saçın sağlıklı bir şekilde kurumasına ve şekillendirilmesine imkân sunuyor. Saçın doğal parlaklığını ortaya çıkarıp elektriklenmesini engellerken, babalara hızlı saç kurutmanın keyfini yaşatıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here