Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi Twitter hesabından yapmış olduğu paylaşımda Türkiye’nin geçmişi ve geleceği bakımından çok önemli bir mücadele içinde olduğunu belirtti.

 

 

Türkiye’nin hayati bir noktada olduğunu belirten Erdoğan, ”Türkiye, bugünü ve geleceği bakımından tarihi ve hayati bir mücadele içerisindedir. Neticeleri en az 100 yıl önceki kadar büyük olacak bir mücadeleden, ülkemizin ve Milletimizin menfaatlerini koruyarak zaferle çıkmak için gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” açıklamasında bulundu.

”ZULME KARŞI VERDİĞİMİZ HAK MÜCADELESİ SONUNA KADAR SÜRECEK”

 

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, birlik ve beraberliğin önemini vurgulayarak, ”Tarih boyunca hep işgallere, zulümlere maruz kalmış bu coğrafyada, mücadeleden bir an geri kaçarsak, bir an birliğimize beraberliğimize sahip çıkmazsak çok daha büyük bedeller ödeyeceğimizin bilinciyle hareket ediyoruz. Bu büyük mücadeleyi verirken, kanlarıyla bu toprakları bize vatan kılan tüm şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum. Zulme karşı verdiğimiz hak mücadelesi sonuna kadar devam edecektir. Şehitler tepesi boş değildir, boş kalmayacaktır.” şeklinde konuştu.

Türkiye haklı mücadelesinden hiçbir zaman geri durmayacaktır. Hiçbir şehidinin kanını yerde bırakmayacaktır. Hiçbir ihaneti unutmayacaktır. Milletimiz yanımızda olduğu sürece her zorluğun üstesinden gelecek, ülkemizi köşeye sıkıştıracağını zannedenlere tarihi bir ders vereceğiz.

KAYNAK: AA
Yedi Gündem

Abone Ol

Önceki makaleABD Başkanı Trump’tan son dakika Patriot açıklaması
Sonraki makaleAvrupa’ya göç etmek isteyen mültecilerin yolculuk serüveni devam ediyor

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here